У Києві пропонують підсвітити ванти Південного моста: нова петиція

    -

Новини Києва

Киянин-активіст пропонує встановити підсвічування вантів Південного мосту, щоб зробити Київ привабливішим серед туристів та киян.

Таку петицію створив 6 червня Сергій Павленко на сайті КМДА. Автор пропозиції вважає, що можна закріпити маленькі світлодіодні лампочки на кожен трос. Також киянин вважає, що для мінімізації навантаження на міст можна зробити освітлення зі світлодіодів. Для здешевлення проекту він пропонує зробити підсвічування одним відтінком, а також встановити сонячні батареї.

Як вдалий приклад підсвічування моста він привів пішохідний міст на Труханів острів, який дуже популярний серед мешканців столиці та гостей Києва.

«Південний міст дуже найвища споруда, його вогні буде видно далеко за межами декількох кілометрів, тож це дасть сучасну родзинку місту, підніме градус цікавості не тільки до цієї місцевості, а й до міста в цілому», – вважає автор петиції.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про солодкий рекорд, який встановили на Київщині та продемонстрували на виставці Агро-2019 на ВДНГ.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також