У Києві презентують онлайн-бібліотеку аудіокниг українською

Відомі українці зібралися та озвучили понад 100 книг і віршованих творів

20 грудня об 11:00 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться презентація соціального проекту. Його було реалізованого в рамках Громадського бюджету Києва, а назва його – «Слухай. Бібліотека аудіокниг українською мовою».

В ході проекту створена чудова сучасна онлайн-бібліотека аудіокниг класичної української прози і поезії. Тут є твори, що входять до шкільної програми, але є й інші. Головна особливість – авторська начитка текстів.

Проект робили разом авторська команда «Типового Києва» спільно з Інститутом журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Вся робота продовжувалася протягом року, за цей час вдалося озвучити більше 100 книг і віршованих творів.

До роботи над цим амбітним проектом запросили Валерія Харчишина, Дашу Астаф’єву, Богдана Бенюка, Дашу Коломієць, Назара Задніпровського, Павла Зіброва, Тимура Мірошниченко, Євгена Яновича, Олександра Ярмака, Євгена Галича, Женю Бардаченко (Jay s DILEMMA), Олексія Супруна (Петро Бампер), Ірину Хоменко, Поліну Ткач, Олега Маслюка та інших відомих акторів, співаків та просто цікавих особистостей.

Серед озвучених книг є багато класики української прози: твори Ольги Кобилянської, Квітки-Основ’яненка, Івана Франка та Панаса Мирного та ще десятків авторів; понад 50 віршованих творів відомих поетів – Максима Рильського та Дмитра Павличка, Олени Теліги, та Лесі Українки, Миколи Хвильового та інших.

Проект реалізований спільно з Департаментом освіти КМДА і з 2019 року стане ще одним інструментом сучасної школи.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також