У Києві побудовано перший гуртожиток для підлітків

Незабаром в столиці відбудеться відкриття першого соціального гуртожитку для неповнолітніх.

Як повідомили в прес-службі КМДА з посиланням на заступника голови адміністрації Марину Хонду, мова йде про гуртожиток для таких соціальних категорій, як підлітки-сироти та особи з числа дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування.

Граничні терміни перебування осіб із зазначених категорій в закладі складають 3 роки. Однак у разі виникнення причин для продовження цього терміну підлітки зможуть жити там і довше. Метою появи такого типу гуртожитку є надважлива соціальна адаптація підлітків та юнаків, їх підготовка до самостійного життя.

У гуртожитку є сучасна кухня, оснащена всією необхідною побутовою технікою. там присутні набори посуду, встановлені пральні машини, отже підлітки поступово навчаться готувати та обслуговувати себе самостійно. Перед в’їздом в заклад мешканців у гуртожиток завезуть запас продуктів та миючих засобів.

Гуртожиток розміщено на вул. В. Поріка, 13б. Наразі там монтують кухонні меблі, збирають та перевіряють техніки. Роботи повністю завершать до кінця квітня. Перші мешканці, а це приблизно 10-15 підлітків,  увійдуть в стіни закладу (всього тут 11 кімнат) вже в середині травня. Заклад також вже укомплектований персоналом: десятьма співробітниками. У гуртожитку будуть цілодобово присутні чергові, соціальний педагог, трудовий адміністратор та волонтери-наставники.


Раніше «Столичний регіон» писав про кінострічку, яку зняли в Ірпені, а тепер повезли на показ до Парижу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також