У «Картки киянина» з’явився мобільний додаток

У столичного міського сервісу «Картка киянина» з’явився офіційний мобільний додаток

Про це повідомляє прес-служба компанії-розробника «Універсальні інформаційні технології» (UNIT). На сьогодні додаток доступний для двох найпопулярніших мобільних операційних систем – Android і iOS.

В додатку подано 7 модулів: Транспорт, Медицина, Освіта, Комунальні послуги та Оплата послуг, Новини і головна новація – Комунікатор з владою. У компанії розповіли, що через такий вбудований месенджер власники карти отримають можливість безпосередньо спілкуватися з адміністрацією міста – звернутися до мера, чиновника, депутата, до ЖЕКу.

За словами керівника проекту «Картка киянина» Аліни Максименко, завдяки тому, що кожен власник «Картки киянина» чітко ідентифікований через особистий кабінет сервісу, муніципалітет отримує повідомлення виключно від реальних городян, а не «підставних» або ботів.

«Це прямий канал комунікації киян з представниками міської адміністрації. Це форма месенджера, яка буде працювати за таким принципом: ви пишете повідомлення, наприклад, депутату Київради, і висловлюєте в ньому певне побажання по благоустрою вашого району. Це і є пряма демократія, можливість без усякої паперової тяганини і бюрократії брати участь в житті міста», – розповіла вона.

Модулі «Картки киянина»

Вже незабаром, коли в столиці буде реалізована система е-квитка, в мобільному додатку «Картки киянина» з’явиться можливість купувати онлайн електронні квитки у вигляді QR-коду в наземний транспорт, переглядати свою історію поїздок, а також отримувати знижки на проїзд.

За допомогою Медичного модулю можна записатися онлайн на прийом до лікаря буквально в два кліки. Система ідентифікує вас, форма запису заповнюється автоматично.

Модуль Освіта дозволяє батькам відслідковувати, коли дитина зайшла і вийшла зі школи, а також допомагає відстежити маршрут її пересування в громадському транспорті. Для цього батькам потрібно оформити «Картку учня» і «прив’язати» її до своєї «Картки киянина».

Модуль Комунальні послуги акумулює рахунки за комуналку, а за допомогою push-повідомлень повідомляє про те, коли вони сформовані, і нагадує їх оплатити. Всі рахунки можна сплатити в один клік на смартфоні.

Модуль Оплата послуг дозволяє поповнити рахунок мобільного телефону, погасити рахунки за Інтернет, ТВ і багато іншого.

Схожої розробки в світі поки немає. Як розповіли в компанії-розробниці сервісу, подібних додатків, в яких зібраний такий широкий функціонал міських і державних сервісів, ніде в світі на сьогоднішній день немає.

«Ми можемо говорити лише про окремі медичні або транспортні додатки, які працюють в Москві, Дубаї та інших містах світу», – каже Аліна Максименко.

Мобільний додаток «Картки киянина» дає змогу міській владі безпосередньо спілкуватися з городянами, чути їх реальні потреби, оперативно реагувати на них і залучати киян до процесу містобудування, резюмували розробники.

У компанії «UNIT» додали, що сервіс також є ефективним інструментом статистики і аналітики, який дозволяє поліпшити роботу комунальних, адміністративних, медичних та освітніх установ міста, розподілити транспортні потоки, використовуючи необхідний модуль, приймати оптимальні управлінські рішення, керуючись даними, отриманими з програми «Картки киянина».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також