У Дніпровському районі Києва реалізується 17 проектів в рамках Громадської бюджету

На території Дніпровського району Києва в 2018 році реалізується 17 проектів на загальну суму 15,8 млн гривень

З них 6 проектів вже завершено. Зокрема, ці проекти стосуються реконструкції та модернізації ряду шкіл і дитсадків столиці. Про це повідомив голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (РДА) Петро Онофрійчук.

За його словами, вже повністю проведено реконструкцію стадіонів шкіл №№ 11 і 66, створені дитячі майданчики «Дитяча мрія» в дитячому садку № 433 «Дивосвіт» та «Дитяча посмішка» в дитсадку № 655, реалізований проект «Русанівка. Теплі школи» і проекти «Новій школі – Нова майстерня» та «BIBLIO HUB для людей з вадами зору».

Голова Дніпровської РДА зазначив, що в даний час авторами громадських проектів-переможців підтверджено виконання робіт ще по 4 громадським проектам:

  • «Спорт для жінок на Воскресенці»;
  • «Спортивний двір – Вільде 8»;
  • «Реконструкція приміщення ЖЕУ-405 вул. Челябінська 9- г»;
  • «Сортуванню сміття в Україні бути!».

Зазначені проекти знаходяться на кінцевому етапі проведення розрахунків.

У той же час, за словами Петра Онофрійчука, за іншими проектами Громадського бюджету-2018 роботи тривають. Зокрема, на стадії реалізації знаходиться проект з оновлення освітлення дворів та прибудинкових територій. Крім того, в зв’язку з погодними умовами не встигли завершити роллердром на Русанівці. Також скоро почнеться реалізація проектів Громадської бюджету-2019.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також