Стали відомі подробиці про самопідпал на Банковій (ВІДЕО)

Стало відомо ім’я та причини самопідпалу чоловіка, яке відбулось сьогодні, 26 лютого, на вулиці Банковій, під вікнами офісу президента України у Києві.

У цей час під ОПУ проходив мітинг лікарів, але чоловік не мав відношення до протестувальників, про це заявили організатори акції. Люди, які знаходились поруч та правоохоронці швидко загасили полум’я. Весь цей час чоловік знаходився у свідомості, у нього чисельні опіки. На місце події викликали швидку та передали постраждалого лікарям. На місце події направлено слідчо-оперативну групу.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion


За кілька хвилин чоловік пояснив, що скоїв самопідпал через корупцію і безвладдя в Україні. За його словами, у нього сільська рада і Дерєжгеокадастр нібито вкрали землю в Сумській області. Він уточнив, що чиновники не дали розпаювати землю, а також назвав своє ім’я – Олександр Бурлаков.

«Я уже 5 років звертаюся по земельному питанню. Нас обдурює наша сільська рада. Це Глушко, Глущенко і пан Місюра. Я не бачу виходу, як зробити так. Я нікому погано не зробив. Я просто хочу, щоб мене почули, щоб почули людей”, – сказав чоловік.

Опубліковано Юрієм Орденком Середа, 26 лютого 2020 р.

Опубліковано Юрієм Орденком Середа, 26 лютого 2020 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві під офісом президента чоловік підпалив себе.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Коментарі

    Avatar for Быкова Валентина

    Любовь

    До чого доводять українців! Щоб почули твою проблему потрібно вийти на площу і підпалити себе, або зробити іесценіровку, що підірвеш міст… у мене врали мат.допомогу за три місяці! як я не “билась”,.. писала до поліції – ніхто нічого, – просто зробили з мене дуру… хотіла стрибнути з вікна та Бог спас… я інв.1 гр. зрозуміла, що з крадіями потрібно боротися НЕ за рахунок свого життя, здоров”я. Потрібно мстить!..

Залиште коментар

Читайте також