Скільки нардепу Стефанчуку коштує оренда житла у тещі в Києві?

Нардеп від «Слуги народу» Руслан Стефанчук орендує квартиру в Києві у власної тещі ще з 2012-го року. Про це написала його колега по фракції Ліза Богуцька на своїй сторінці в Facebook.

«Руслан Стефанчук звернувся до голови ВР з проханням вирахувати з його зарплати суму, виплачену йому в якості компенсації за оренду житла. Оскільки на СН зараз посилилася атака ботів і в провину Руслану поставили квартиру тещі, яку він орендує з 12–го року, Руслан Олексійович вирішив відмовитися від компенсації, яка йому гарантована державою…» – написала вона. 

Публікацію Богуцької прокоментував журналіст Віктор Майстренко у власному блозі.

«…Ліза занурила зараз Коливана)))

Тобто з 12–го року Стефанчук перекидає чогось бабло через тещу …

А тепер читаємо …

«Згідно з декларацією кандидата до Верховного суду, Руслан Стефанчук має 2 земельні ділянки в селі Слобідка Хмельницької області та селі Білогородка Київської області загальною площею 5000 і 1008 квадратних метрів, відповідно. Також він має три квартири в Хмельницькому і одну в Києві».

Тобто у власності є квартира в Києві, а він типу «платить тещі»?

Навіщо? А все просто – компенсація з місця роботи. І з попередньої, і з нинішньої.

20000 гривень … Які часи, такі й схеми)))

Це ось як раз, що називається «мелочь по карманам тырить…»

Фото: interfax.com.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що нардеп від «Слуги народу» Руслан Стефанчук орендує квартиру у власної тещі.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Гость

    Это одна из маленьких бусинок дискредитации новой власти в цепочке растущего недоверия к ней со стороны разочарованных избирателей. Жалко Зеленского, которого плотными рядами окружили эти многочисленные “бескорыстные” люди.

Залиште коментар

Читайте також