Подружжя Соболєвих анонсувало спільну заяву у суді Києва

В’ячеслав Соболєв і його дружина Інна планують зробити заяву у Шевченківському суді Києва, де сьогодні обиратимуть запобіжний захід для підозрюваних у вбивстві їхнього трирічного сина Олександра.

Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв і його дружина Інна розповіли представникам столичних ЗМІ про те, що збираються найближчими годинами зробити заяву. Вона стосуватимуться резонансного вбивства, яке сталося 1 грудня у самому центрі Києва. Заяву буде зроблено у суді під час обрання запобіжного заходу для двох підозрюваних.

У прокуратурі натомість повідомили, що встановлено слідством станом на зараз. За версією слідства, підозрювані, двоє громадян України, 18 і 19 років, діючи на замовлення невстановленої особи, розробили спільний план скоєння вбивства депутата, визначивши місцем для його здійснення майданчик біля ресторану в центрі Києва. Також були заздалегідь сплановані шляхи підходу і відходу.

Зазначено, що для виконання плану підозрювані орендували кімнату в хостелі неподалік від ресторану. Виконавець вистрілив з балкона кімнати, в той час як інший підозрюваний стежив за ситуацією з вулиці. Після пострілу, від якого загинув хлопчик, підозрювані зникли з місця злочину на автомобілі.

Раніше «Столичний регіон» писав про те, що Сашка Соболєва поховали у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також