Підлітки на камеру влаштували небезпечні ігри в столичному метро

У Київському метрополітені підлітки «розважали» себе та інших пасажирів витівками з контактною рейкою: «посміхаємося і махаємо»

У мережу потрапило відео, на якому підлітки років 14-ти придумали собі корисне заняття: «Дотягнися до контактної рейки». Пост з відеокадрами на своїй сторінці в Facebook розмістив «Типовий Київ».

Автор поста також пропонував зробити репост відео, щоб хтось повідомив батькам дітей, що непогано було б хоча б іноді дивитися, де, з ким і як «відриваються» їх нащадки.

«Друзі, просимо придивитися уважно! Може хтось дізнається цих претендентів на премію Дарвіна і передасть їхнім батькам привіт!», – написали під відео та світлинами.

Коментарі під відео були очікуваними. Основний меседж суспільства зводився до того, що таких зупинить тільки травма. Мовляв, почекайте, скоро в мережах замаячіє пост про збір коштів для «травмованої випадково дитини». Якщо виживе, звичайно.

Інцидент судячи з відео відбувався на пероні київського метрополітену на зеленій гілці. Очевидно, дивлячись на дизайн станції, підлітки влаштували виставу на станції «Кловська».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також