Під час карантину телеканал «Київ» транслюватиме відеоуроки зі шкільної програми

Введення карантину в столиці в зв’язку з загрозою епідемії коронавірусу – не привід відмовитися повністю від навчальних занять для школярів! Так вважають на телеканалі «Київ». Тому канал спільно з Департаментом освіти і науки починає з 16 березня трансляцію відео-уроків, які в прямому ефірі проведуть кращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв. Це допоможе учням одинадцятих класів не відстати від програми і підготуватися до здачі ЗНО. Як вважають в Департаменті освіти, трансляції будуть корисні також і випускникам, які хотіли б перездати ЗНО. А на телеканалі «Київ» обіцяють, що уроки будуть не тільки корисними, а й цікавими.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Відео-уроки будуть виходити щодня по буднях, по три-чотири на день. Тривалість – 30 хвилин. Всього в програмі трансляцій – 13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови. Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30.


Також відео можна буде подивитися на Youtube каналу «Київ». Передбачається, що шкільні лекції будуть транслюватися до кінця карантину. Але в подальшому телеканал має намір продовжувати цей проект і зробити постійну програму «Відкритий урок». Включайте телеканал «Київ» 16 березня о 9:30!

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про карантин на Київщині: голова КОДА звернувся до мешканців через епідемію коронавірусу.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також