В Українці не білитимуть бордюри та дерева

В місті Українка (Обухівський район, Київська область) голови ОСББ міста від весняної побілки дерев та бордюрів.

Про це повідомляє офіційний сайт Української міської ради. Ще у 2006 році Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства видало Наказ «Про затвердження правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», в якому заборонили «білити вапном дерева та малі архітектурні форми».

Однак, ні столичне керівництво, ні керівництво на місцях так і не взяли до відома ці вказівки. Заговорили про шкоду вапна вже через кілька років. Київ першим відмовився від побілки дерев, слідом за ним «новомодне віяння» підхопили і інші українські міста. Побілку бордюрів назвали пережитком минулого, і в цілях декомунізації щорічну весняну традицію відправили у відставку, мотивуючи тим, що в Європі так не роблять.

З цієї весни подібний вид «благоустрою» в Українці спільним рішенням вирішили скасувати. Білити дерева і бордюри перестануть. Від обкопки дерев теж вирішили відмовитися. Подібний досвід вже є в деяких ОСББ міста та навчальних закладах Українки. Цього року так буде у всьому місті. А кошти, які були виділені на ці види робіт, перенаправлять на інші важливі питання по благоустрою міста.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Славутичі проходить місячник благоустрію.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також