В Українці біля так званої ледачої вежі зловмисники напали на хлопця та дівчину

Дівчина Ліза та її хлопець Сашко прогулювалися з песиком, розмовляли про щось приємне, аж раптом на них в Українці напали двоє.

З Лізи швидко зняли рюкзак, а ось юнакові не повезло, адже його звалили на асфальт та почали бити ногами та руками. Все це сталося занадто швидко – молоді люди навіть не встигли зрозуміти, що то було. Першою прийшла до тями Ліза – вони зателефонувала до «швидкої»… Як не дивно, але диспетчер відмовила у допомозі, а натомість відіслала до обухівської лікарні.

Далі було ще багато дивного: в лікарні Обухова хлопця також не прийняли, відправили назад, до Українки. А огляд хлопець отримав лише у Києві, куди доїхав сам – у обласній лікарні діагностували струс мозку та перелом щелепи.

Ще дивнішими видаються дії поліції: попри відкритий в Українці відділок поліції, її представники на допомогу не прийшли. Як написали у пабліку Дніпровський проспект у Фейсбуці, «за словами мами Тетяни, в Українському відділі поліції теж не змогли нічим допомогти – відповіли, що такими справами займається кримінальна поліція. «Навіть заяву не прийняли, сказали ми цим не займаємось, сказали чекайте слідчий подзвонить. Це жах просто, ніде і допомоги попросити, всі кудись відправляють, а податки сплачуємо… Дуже прикро, що у нашому місті бандити себе почувають вільно, бо вже й о 9 вечора у людному місті не бояться творити свавілля…», – написала мама постраждалої».

Громада Українки закликає правоохоронні органи змінити ситуацію на краще та захищати мешканців міста від порушників. Станом на зараз справу проти порушників не завели, дівчина все же знаходиться у складному психологічному стані, а хлопець потрапив на лікарняне ліжко.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про напад змії в Українці під час купання дівчини у Стугні.

Коментарі

    Це і є “реформована” поліція ! Від міністра до нач. відділення — у відставку !

Залиште коментар

Читайте також