В Українці обирають місце для вигулу собак

В Українці Київської області задалися метою обрати найкраще місце для організації майданчика для вигулу собак. Нещодавно депутати міськради виділили кошти під реалізацію цієї ідеї.

Наразі громадськість вибирає між чотирма варіантами. Обране місце буде огороджено. Біля території встановлять спеціальні контейнери з мішечками для прибирання за тваринами. Гроші на це в конкурсі молодіжних проєктів цьогоріч отримали волонтери, які опікуються тваринами в місті. Про це стало відомо з повідомлення міськради України в Facebook.

Громадські активісти зазначають, що, незважаючи на велику кількість домашніх тварин в місті, тут немає жодного офіційного, облаштованого майданчика для вигулу собак. Це створює великі проблеми як для власників тварин, так і для інших жителів і гостей міста. У підсумку, громадськості вдалося домогтися того, що депутати міськради Українки виділили кошти на майданчик для вигулу собак.

Зараз відбувається визначення оптимального розміщення майданчика і вже скоро вигул собак можна буде проводити в спеціально відведеному місці з тих, які запропонує громадськість.

Свої варіанти в письмовому вигляді надали жителі міста та волонтери:

  • в лісопосадці навпроти будинку № 11 по вул. Будівельників;
  • на території, яка знаходиться між будинками 12 і 13 по вул. Будівельників;
  • у лісосмузі біля доріжки на приміські поїзди та нової дороги в районі вул. Будівельників;
  • на міській набережній між роллердромом та комплексом «Растафари».

При формуванні даних пропозицій, за словами заявників, враховані близькість під’їздів до даного майданчику та досить велика територія під таку мету.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про встановлення спеціальних макетів біля пішоходних переходів у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також