Українка святкуватиме День міста: програма заходів на 6-8 вересня

Вже починаючи з п’ятниці, 6 вересня, Українка святкуватиме своє свято. Програма заходів на День міста буде цікавою: і діти, і дорослі знайдуть собі розваги. 

52 річниця буде відсвяткована широко, про це подбала влада міста. Зараз програма нараховує кілька десятків заходів, вони пройдуть 6, 7 та 8 вересня на різних локаціях. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби міськради Українки на сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомляється, в перший день святкування, в п’ятницю 6 вересня, своїми вечірніми виступами мешканців та гостей Українки вітатимуть зі святом міські творчі колективи. Також відбудеться нагородження кращих працівників установ та підприємств міста. Відзначається, що на цей же день на численні прохання громади була перенесена Зустріч однокласників.

Згідно з повідомленням, з самого ранку суботи, 7 вересня, в Українці пройде традиційний Фестиваль дворів. У кожен двір, де буде свято, гості з числа представників громади принесуть чудові подарунки. Також в суботу на міському стадіоні відбудеться ярмарок спортивних секцій і клубів міста. Повідомляється, що фестиваль «Смачна вулиця» на цей раз буде доповнений ресторанами з Новообухівської траси. Також повідомляється, що до фестивалю «Рой подій» приєднаються нові цікаві учасники.

Крім того, в цей день в Українці пройдуть вітрильна регата, святкова хода і флешмоб «Обійми своє місто». Все це буде супроводжуватися виступами творчих колективів Обухівського району Київщини та ДК «Енергетик». А ввечері на сцені з’явиться зірковий гість, ім’я якого міська влада поки тримає в таємниці.

У неділю, 8 вересня, в Українці в рамках святкування Дня міста відбудуться квести для велосипедистів і автолюбителів, фестиваль вуличних танців Street Performance, парад ретроавтомобілів та молодіжна дискотека за участю ді-джея.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про новий спортивний майданчик на Київщині.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також