В Обухові в останню путь провели загиблого на Донбасі офіцера Нацгвардії

В Обухові поховали старшого лейтенанта Олександра Марківа, який загинув у зоні ООС на Донбасі під час обстрілу українських позицій російськими найманцями. Про це повідомляє «Український погляд».

Останню шану загиблому українському офіцеру віддали побратими з Бригади швидкого реагування Національної гвардії України та мешканці міста – близько тисячі чоловік. 

Олександра поховали на міському цвинтарі Обухова, поряд з іншими захисниками України. Рота почесного караулу Нацгвардії та побратими Олександра здійснили прощальний салют на честь полеглого воїна.

Друзі та знайомі розповідають про Олександра як про патріота України, який брав участь у Революції Гідності, потім добровольцем пішов захищати країну від російської агресії. Пізніше долучився до лав НГУ, пройшовши відбір до Бригади швидкого реагування. Загинув під час російського обстрілу позицій бригади в зоні проведення ООС.

У Олександра залишилася дружина і дев’ятирічний син.

Фото: ukrpohliad.org

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що співак Олег Винник потрапив до бази «Миротворця» за участь в антиукраїнській акції.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також