Нові обличчя Києва у Верховній Раді: хто всі ці люди?

    -

Новини Києва

Офіційні результати позачергових виборів у Верховну Раду поки не оприлюднені, проте вже можна стверджувати: Україна отримала новий парламент. Настільки новий, що про більшість народних обранців до початку передвиборчої кампанії ми навіть не чули. Тож що за люди тепер опікуватимуться нашим життям і життям країни?

Битва партійних брендів

Нинішня виборча кампанія стала унікальною. Дійсно, за всі роки незалежності виборці вперше навіть в мажоритарних округах голосували не за особистість кандидата, а за його партійну приналежність. Безумовну фору в цьому сенсі мав партійний бренд «Слуга народу». Новий Президент – фактично гарант довіри до партії, багато гучних обіцянок і пояснення: «Ми ще не мали часу зробити щось серйозне. Але обов’язково зробимо, як матимемо більшість в Раді»… Це спрацювало. «Нові обличчя» стали фаворитами передвиборчих перегонів, а надалі – й переможцями. Виборці голосували за кандидатів від нової партії, як за останню надію кардинально змінити життя, передусім власне, на краще. Що за люди майбутні депутати – більшості було неважливо, головне, що вони від «Слуги народу». Проте в кожного з них – своя історія.

Хто є хто?

За попередніми даними ЦВК, на всіх 13 мажоритарних округах Києва перемагають представники саме «Слуги народу». Причому майже всюди – доволі переконливо, випереджаючи конкурентів: на 10 і більше відсотків. Тепер трохи подробиць про кожного новенького народного депутата – всі вони прийшли в Раду вперше.

Олександр Юрченко представлятиме 211-й округ (Голосіївський район)

30-річний безробітний, за освітою – інженер та юрист, з 2009 року працював юристом. До того, як пристати до «Слуги народу», очолював Голосіївський районний осередок партії УКРОП. Був помічником народного депутата Олександра Шевченка. Відомий як активний борець з незаконними забудовами у столиці.

Його сторінка у Facebook – Олександр Юрченко

Максим Перебийніс – 212-й округ (частина Дарницького району)

44 роки, за освітою медик, має більше 20 років професійного стажу, наразі – завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії медичного центру «Борис». Його сторінка у Facebook – тут.

Артем Дубнов – 213-й округ (частина Деснянського району)

30 років, має медичну та юридичну освіту, наразі – хірург-стоматолог «Клініки Дубнової «СтоматологіЯ». Очільник Всеукраїнської громадської організації «Асоціація імплантологів України». За повідомленнями сайту «Антикор», близький до київського забудовника Андрія Вавриша, який нібито знаходиться в дружніх стосунках з нинішнім головою Офісу Президента Андрієм Богданом, а також є співвласником компанії «Просперітатіс», яка будує ЖК Scandia у Броварах.

Ось таку інформацію у себе на сторінці в Facebook розміщав політолог Олексій Голобуцький:

«З 213 округу йде такий собі симпатичний стоматолог Артем Дубнов. Все, на перший погляд, супер. Але, починаєш трохи глибше дивитися і що бачиш? Артем Дубнов є співзасновником компанії ТОВ «Просперітатіс» (код: 39706861, вид діяльності: покупка і продаж нерухомості). І ось тут найцікавіше. Ця компанія, в свою чергу, є одним із замовників будівництва ЖК Scandia. Заплановано будівництво 65 будинків. Якщо трохи погуглити, то можна дізнатися, скільки кримінальних справ пов’язане з цим об’єктом і з цією компанією, і як броварські активісти боролися з цим будівництвом. А так все відмінно. Все суцільні # Слугінарода».

Його сторінка у Facebook – Артем Дубнов.

Сергій Швець – 214-й округ (частина Дніпровського району)

На відміну від інших народних обранців по Києву, це обличчя досить впізнаване, оскільки 43-річний Сергій – спеціальний кореспондент і ведучій телеканалу «1+1». Його глядачі можуть пам’ятати за програмами ТСН, «Сніданок з 1+1», «ТСН-Варта».

Сторінка у Facebook – Сергій Швець.

Богдан Яременко –215-й округ (частини Деснянського та Дніпровського районів)

47 років, має філологічну освіту, проте все життя займався переважно дипломатичною роботою: був генеральним консулом України в Единбурзі, Стамбулі, представником України при Організації Чорноморського економічного співробітництва. Зараз – голова правління благодійного фонду «Майдан закордонних справ», який позиціонує себе як експертна та громадська платформа у галузі зовнішньої політики.

Сторінка у Facebook – Богдан Яременко.

Леся Забуранна – 216-й округ (Частини Дарницького та Дніпровського районів)

37 років, має економічну освіту, зараз – професорка кафедри менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України. Експерт науково-експертної ради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Сторінка у Facebook – Леся Забуранна.

Мар’яна Безугла – 217-й округ (Оболонський район)

31 рік, співробітниця Міністерства оборони. Має медичну освіту, зараз працює інспектором відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міноброни та Генерального штабу ЗСУ та керує програмою «Реформа системи медичного забезпечення Збройних Сил України».

Сторінка у Facebook – Мар’яна Безугла.

Дмитро Гурін – 218-й округ (частини Оболонського та Святошинського району)

37-річний підприємець, людина, досить відома в Києві. У ЗМІ його називають «активістом та урбаністом». Працював над багатьма столичними проєктами, зокрема, над планом оновленої Контрактової. Вважає, що Києву потрібен новий «Закон про столицю». Крім того, останні три роки є радником з комунікацій в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Сторінка у Facebook – Дмитро Гурін.

Микола Тищенко – 219-й округ (Святошинський район)

«Зірковий» представник «Слуги народу» у київській команді народних депутатів. Тищенку 47 років, має інженерну освіту, проте відомим став як ресторатор та шоумен. Власник мережі ресторанів «Наша карта» – «Велюр», «Сейф», «Три вилки» та інші. Був членом журі кількох сезонів програми «МайстерШеф» на СТБ, ведучим «Ревізора» та учасником «Танців з зірками».

Під час виборів Тищенка в ЗМІ обвинувачували в приналежності в 90-х роках минулого століття до озброєного злочинного угрупування, в 1999-му він нібито навіть перебував в розшуку. Відповідну інформацію було оприлюднено на сайті «Обозреватель».

Цікаво, що на своєму окрузі Микола Тищенко переміг «зубра» виборчих перегонів, чотирикратного народного депутата, самовисуванця Олександра Третьякова.

Сторінка у Facebook – Микола Тищенко.

Ганна Бондар – 220-й округ (Подільський район)

44 роки, має вищу освіту з мистецтвознавства та архітектури та звання «Заслужений архітектор України». Працювала в «Інституті Генерального плану м. Києва», Департаменті містобудування та архітектури КМДА, в 2015-2016 роках виконувала обов’язки головного архітектора міста та директора Департаменту. Займалась організацією архітектурного конкурсу «Музею Революції гідності» в АП Петра Порошенка. Зараз є очільницею одного з директоратів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Ганну Бондар також пов’язують із забудовником та екс-заступником директора департаменту містобудування КМДА Андрієм Вавришем. Відповідна інформація була оприлюднена на сайті 24tv.ua.

На Вікіпедії є сторінка, присвячена біографії Ганни Бондар.

Сторінка у Facebook – Ганна Бондар.

Анна Пуртова – 221-й округ (Печерський та частина Солом’янського району)

Про цю кандидатку відомо зовсім мало. 37 років, має юридичну та економічну освіту. Голова правління громадської організації «Діджитал освіта». До речі, на сайті партія «Слуга народу» також вказано, що Анна опікується розробкою концепції електронної освіти.

Під час виборів сайт informator.news оприлюднив інформацію, що лобіював цю кандидатуру на виборах олігарх Василь Хмельницький, а блогер Владислав Зборовський звинувачував Пуртову в шахрайстві і навіть записав відповідне звернення до Володимира Зеленського.

Сторінка у Facebook – Анна Пуртова.

Роман Грищук – 222-й округ (Солом’янський район)

29 років, за освітою Роман – фахівець з біомедичної інженерії, проте відомий українцям як художній керівник студії «Мамахохотала», телеведучий, актор та продюсер. Номінант кількох премій і рейтингів молодих українців, які до 30 років досягли успіху в своїх сферах діяльності». Входив до списків «30 до 30» KyivPost та Forbes Україна. Інформація про нього розміщена на Вікіпедії.

Під час виборів волонтер Аким Клейменов звинувачував Грищука у відмиванні грошей та фінансуванні ЛДНР. Відповідна інформація була опублікована на сторінці активіста в Facebook.

Сторінка у Facebook – Грищук Рома.

Людмила Буймістер – 223-й округ (Шевченківський район)

33 роки, має вищу освіту з міжнародного права та корпоративних фінансів. До 2018 року – директорка та голова Наглядової ради Гданської суднобудівної верфі та польської компанії GSG Towers, які частково належали Сергію Таруті. Очолювала кінодистриб’юторську компанію «Кіноманія», бенефіціарками якої є повні тезки доньки Тарути. Членкиня наглядової ради металургійного заводу «Дунаферр», який також входить до корпорації Тарути «Індустріальний союз Донбасу». Інформація про це була оприлюднена на сайті chesno.org.

Саме Людмила Буймістер під час передвиборчої кампанії влаштувала гучне свято у Бабиному Яру, обуривши киян.

Сторінка у Facebook – Людмила Буймістер.

Фото: ukrop.party, ua.112.ua, Facebook.com


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, хто перемагає на виборах в Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також