Новенькі сонячні колектори з’явилися у дитсадках столиці

Відразу у чотирьох столичних ДНЗ встановили сонячні колектори для підігріву води

У 2018 році за планом в чотирьох київських дитячих садочках було встановлено сучасні сонячні колектори. На даний момент це можливість мати теплу воду та не залежати від міських мереж. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Так, колектор можна побачити на даху дитячого садка №8 «Плай», що розташований на вул. Наталії Ужвій. Два десятки колекторів забезпечуватимуть ДНЗ теплою водою, до того ж, за розрахунками, такої кількості вистачить для повного покриття потреб ДНЗ.

За минулі три роки цей ДНЗ було відремонтовани із залученням енергоефективних технологій. Отже на даний момент дитячий садочок теплий та комфортний для дітей, тут змінено не тільки вікна, але й системи вентиляції та освітлення. За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, саме такі заходи та технології дозволяють звітувати про значну економію грошей у опалювальний сезон: до 470 тис. грн.

Як додав Пантелєєв, в 2019 році з бюджету міста планується направити не менше 50 мільйонів на енергоефективні проекти в бюджетній сфері.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також