Народний депутат від «Слуги народу» оселився в незадекларованому маєтку

Народний депутат від «Слуги народу», колишній керівник «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко оселився в незадекларованому особняку на Трухановому острові в Києві. Раніше телеканал «1+1» показав розслідування про те, що забудова на цій території є незаконною, пише Цензор.нет з посиланням на сюжет Олександра Курбатова для телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

«Труханів острів – рекреаційна зона в столиці, де житлове будівництво заборонено. Земельна ділянка під маєтком, яким користується нардеп, з 1994 року знаходиться в оренді ТОВ «Навчально-спортивний комерційний клуб »Україна». Землю місто передавало під спортивну базу. У 2015 році журналісти каналу «1+1» зробили серію матеріалів про незаконне поселення на Трухановому острові, в тому числі – і про нецільове використання саме цієї бази», – говориться в інформації.

Тут також уточнюється, що перші світлини Олександра Ткаченка та його дружини Ганни біля маєтку почали з’являтися в соцмережах ще в 2016 році. З 2017-го вони публікувалися регулярно.

«За документами, будинок не є житловим об’єктом, а значиться «адміністративною будівлею». Будівля – у приватній власності директора інвест-групи «Інеко» та співвласника ТОВ «Учбово-спортивний клуб «Україно» Дениса Копилова.

Копилов підтвердив Bihus.Info, що він надає будинок в оренду саме Ткаченку.

Проте нардеп не вніс у власну електронну декларацію інформацію про будинок чи витрати на його оренду.

За словами Ткаченка, він орендує приміщення лише з весни 2019-го, тож в електронну декларацію будинок потрібно внести лише наступного року.

«Однак це твердження спростовують світлини з цього будинку, що публікувала родина Ткаченка кілька років поспіль», – наполягають журналісти.

Фото: censor.net.ua, nv.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що колишній топ-менеджер Коломойського хоче очолити КМДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також