На Подолі ремонтують 62 міжквартальні проїзди

Якість ремонту дворів і міжквартальних проїздів контролює влада столиці. Голова Подільської РДА Віктор Смірнов провів інспекцію. Цьогоріч у Подільському районі заплановано виконати асфальтування прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за 62 адресами.

Перевірено якість виконання робіт з капітального ремонту асфальтного покриття прибудинкових територій і міжквартальних проїздів, зокрема вулиць Вишгородської, Межової та Олени Теліги. Про це повідомили у Подільській РДА.

Так, на вул. Вишгородської, 47а та 47в, вже завершено ремонт покриття проїзду, тротуарів, мощення навколо будинку. На вул. Олени Теліги, 57 триває капітальний ремонт зовнішніх сходів на прибудинковій території. Вже змонтовані нові монолітні сходи та декоративна плитка на них. На вул. Межовій, 23 тривають роботи з капітального ремонту покрівлі. У межах зазначених робіт демонтовано старе рулонне покриття, виконано улаштування вирівнювальної цементної стяжки та нижнього шару руберойду, роботи ще тривають. Ремонт заплановано завершити до кінця поточного місяця.

Незважаючи на карантин, роботи з оновлення інфраструктури району продовжуються. Вже на 44 об’єктах завершені роботи з ремонту асфальтового покриття. Загалом у Подільському районі наразі ведуться роботи на понад 9-ти об’єктах, а саме: на покрівлях, дорогах, тротуарах, міжквартальних проїздах, прибудинкових територіях та об’єктах благоустрою. Ми не збавляємо взятих темпів та продовжуємо у такому ж режимі, – зауважив Смирнов.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в ДТП на Київщині загинула сім’я.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також