На озеленення Києва міський бюджет готовий витратити 25 млн гривень

На благоустрій і озеленення столичних парків з міського бюджету готові виділити 25 млн гривень. Саме таку суму називають у комунальному об’єднані «Київзеленбуд».

Парк відпочинку біля озера Лебедине на Позняках капітально відремонтують за 21,5 млн гривень. Тут потрібно укласти новий асфальт, змонтувати велопарковку і встановити 40 лавок і 32 урн. З’являться тут новий шаховий стіл, дитячі каруселі і гойдалки, пісочниця, лабіринт. Також в парку висадять нові дерева, кущі і розіб’ють клумби з квітами. Роботи планується завершити до кінця поточного року.

В парку Воїнів-інтернаціоналістів розмістять 10 зоокомплексів зі всім необхідним для прибирання за домашніми тваринами: еко-пакетами, урною, інформаційною стійкою. Вартість робіт – 68,5 тис. гривень.

На благоустрій дитячого майданчику в парку «Березовий Гай» в «Київзеленбуді» готові направити трохи більше 1 млн гривень. Тут планується покласти гумове покриття, встановити ігровий комплекс, пісочницю, гойдалки, карусель, ігровий і гімнастичний комплекси. Останній термін виконання робіт – 31 грудня 2019 року.

Майже таку ж суму планують витратити і на капітальний ремонт скверу по вул. Цветаєвої. Гроші підуть на нову тротуарну плитку, встановлення бордюру, клумби і газони.

Майже 1,5 млн гривень готові вкласти в парк ім. Тараса Шевченка: тут необхідно провести ремонт покриття доріжок, сходів, поливальної системи, фонтанів, дитячого і шахового майданчиків, освітлення, бювету і вбиральні, а також провести озеленення парку, встановити лавки, урни, інформаційні щити, відеоспостереження і Wi-Fi.

Потенційні виконавці робіт у парку Шевченка мають подати готові проекти до 31 грудня 2019 року.

Фото: uk.wikipedia.org


Нагадаємо: Італійська компанія заклала перший інтенсивний сад мигдалю на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також