MotoHelp у Києві возитиме кров на мотоциклах

Кров до столичних медичних закладів відтепер будуть доставляти швидко, адже це робитимуть волонтери громадської організації MotoHelp.

Відповідний договір про співпрацю пвідписано з ВПП «Київський міський центр крові» вчора, 17 жовтня 2019 року. Волонтери-байкери довго йшли до цього, та ось нарешті все завершили, тож можна почати робити добро.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби КМДА. Зокрема, Микола Поворозник розповів, що від сьогодні починається принципово новий проект, співпраця державного центру крові із волонтерською організацією на законних підставах. Результатом такої роботи стануть врятовані життя, а це безцінно.

Також Микола Поворозник повідомив, що волонтери здійснюватимуть доставку крові суто на добровільних засадах. Зв’язок буде через мобільний додаток, отже завдяки технологіям волонтери вчасно дізнаватимуться, який медзаклад потребує крові або її компонентів, та привозитиме. Також має значення і той факт, що мотоциклом легше проїхати столицею, адже він не стоїть у заторах.

Попередньо фахівці КНП «Київський міський центр крові» спільно з представниками ГО MotoHelp розробили план валідації та провели два обов’язкових тестових заїзди. Їх виконали чотири пілоти на різних моделях мотоциклів. За результатами цієї валідації стало зрозуміло, що доставка компонентів крові мотоциклами є абсолютно безпечною для збереження якості компонентів крові.

Довідка: BLOOD BIKE використовують у багатьох країнах світу. Це мотоцикл, який використовують для транспортування компонентів крові в невідкладних випадках між закладами охорони здоров’я і центром крові.

Раніше «Столичний регіон» писав про благодійний забіг, що пройде цими вихідними у столиці.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також