Мешканці Лівого берега Києва задихаються вночі

Мешканці Дарницького та Дніпровського району Києва скаржаться на сморід по ночах.

Про це повідомляють кияни, які живуть на Лівому березі, у фейсбук-спільноті «ПОХ-Позняки, Осокорки, Харківський». За словами Елли Гавриленко, екоцид населення влаштував сміттєспалювальний завод «Енергія», який працює вночі. Жінка повідомляє, що сморід йде різнобарвний – від запаху фекалій до пластику та кабелю, та закінчує до ранку приблизно о 5.00. Жителі Дарницького та Дніпровського районів скаржаться, б’ють набати, але влада не реагує.

«Я прокинулася вночі від того , що здихалася! Перша думка: “Горить будинок!” Спальна кімната вікнами на схід у двір , вся була заповнена смрадним димом! Підхопилася,за вікном стоїть сиза димка і гарь, запах паленого пластику та ще чогось , густий, важкий, неймовірний! Горло дерло , щитовидка скавучала гострим тюканням в шию. Згадала загиблих в одеському “готелі”, що під час пожежі , отруювшись угарним газом, згоріли вночі. Таке відбувається періодично, але сьогодні вночі було просто неймовірне ! При відсутності дощів , високій температурі повітря, концентрація канцерогенів була надвисока!!!!», – скаржиться мешканка Лівобережжя.

Також про отруйний сморід повідомляє заступниця шеф-редактора сайту «Обозреватель» Ганна Молчанова. Вона пише на своїй сторінці у соцмережі про нестерпний головний біль, набряк горлянки та алергічну реакцію.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що сміттєвий полігон Підгірці очікує реконструкція.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також