Київський письменник ініціював запис музичного альбому в пам’ять Дані Дідіка

Київський журналіст і письменник Руслан Горовий ініціював запис музичного альбому, присвяченого загиблому патріоту України, 15-річному харків’янину Дані Дідіку. Про це Горовий повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Так працює пам’ять». Тепер це не просто три слова, це музичний проект який з часом переросте в альбом-збірку, а потім, сподіваюся, взагалі піде «по руках» і буде лунати з лавочок під під’їздами, де молодь грає на гітарах», – написав він.

Майбутній альбом – це пісні українських виконавців, присвячені Дані Дідіку, а в його особі – всім загиблим за незалежність України.

«Даня загинув в 2015 році під час Ходи Гідності в Харкові. Виродки підірвали бомбу на шляху колони в результаті чого дев’ятеро людей було травмовано, а четверо, в тому числі і Даня, загинули. Дані було лише п`ятнадцять. Він свідомо пішов на ходу, більше того, він з друзями тримав периметр, щоб убезпечити людей від провокацій з боку тітушні і оплоту».

Вже записано кілька треків, зокрема, групами KOZAK SYSTEM, Брати Гадюкіни, Широкий Лан.

Наразі в стадії написання й зведення – доробки Марини Одольської, TaRuta, Скрябін.

«Точно в ділі Антитіла, ТНМК, Валерій Харчишин. Пообіцяли подумати над піснею КОРАЛЛІ, Victor Verba Motanka, Maksym Rooban, Александр Ярмак, Нумер 482, Вагоновожатые, Familia Perkalaba, Пенсія Pensiya, Пирятин гурт, OT VINTA. Зовсім скоро ви почуєте першу пісню з альбома імені Дані Дідіка. А потім воно понесеться як сніжний ком. Бо так працює пам`ять», – написав Руслан.

Фото: Facebook/Ruslan Gorovyi


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві організували акцію до річниці вбивства журналіста Павла Шеремета.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також