Киян закликають здати кров для поранених бійців

Столична волонтерка Наталя Юсупова закликала киян надати допомогу пораненим бійцям, яких зараз доправили до київського шпиталю.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі. Допомогти можна, здавши кров за адресою: вул.Госпітальна,18, з 9.00 до 12.00, з понеділка по четвер. Також можна принести до госпіталю питну воду, сік, каву або чай, свіжі фрукти та овочі, продукти для канапок – сир та ковбасу. З одягу є потреба у футболках та шортах. З ліків – у знеболювальному (дексалгін або кетанов в ампулах.

«Люди, новий борт з важкопораненими прибув до київського шпиталю, зробіть репост будь ласка. За 10 днів в нас 37 поранених, вбиті та поранені медики, вчора отримали поранення п’ять воїнів, є дуже важкі у реанімації. Боєць, який вчора отримав поранення, помер у шпиталі, йому відірвало ноги та руку. Ціна війни! Бортом прилетіли 11 воїнів з ампутаціями ніг, серед них є воїни, яким по 21-23 роки», – відзначила волонтерка.

Також можна допомогти бійцям, перерахувавши гроші на рахунок 4627 0551 5008 4795 (ПриватБанк), Ветвицька Наталія (Юсупова).Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що пораненим учасникам АТО-ООС пропонують реабілітацію в Болгарії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також