Київські освітяни будуть протестувати під Верховною Радою: що, де, чому (ВІДЕО)

Вже за кілька днів, а саме 29 жовтня 2019 року о 13:45, столичні освітяни вийдуть на акцію протесту у столиці. Головна мета – поінформувати громадскість та унеможливити звуження прав, а також гарантій робітників освіти.

Акція проходитиме під стінами Верховної Ради України. Освітяни закликають долучатися до акції всіх небайдужих колег, батьків школярів тощо. Приводом до акції стали наміри народних депутатів ввести 40-годинний робочий тиждень та скасувати всі надбавки для вчителів, включно із додатковою оплатою за вислугу років, перевірку зошитів тощо.

#ачотамвпресцентріглавкома 21 жовтня 2019 в прес-центрі Главкому прес-конференція на тему: «Чому профспілка проти «благих намірів» депутатів покращити життя освітянам?» Учасники прес-конференції обговорюватимуть загрози і виклики законопроєкту «Про повну загальну середню освіту» (реєстр. № 0901 від 29.08.2019 року) та поправок до нього для працівників закладів загальної середньої освіти. Для участі в прес-конференції запрошені: голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, учитель спеціальної школи I–II ступенів № 10 Дарницького району м. Києва Володимир Василюк, юрисконсульт Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Вікторія Соломінчук. Організатори: Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України.

Опубліковано Главком Понеділок, 21 жовтня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» писав про 850 книг, які подарували сиротам України.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також