Коронавірус: у Києві почали використовувати новий метод лікування (Фото/Відео)

Коронавірус: у Києві почали використовувати новий метод лікування

У столиці почали використовувати новий метод лікування коронавірусу в Олександрівській лікарні.

Олександрівська лікарня буде застосовувати барокамери, як це робили в Китаї та США.

Про це повідомила головний лікар закладу Людмила Антоненко.

Коронавірус: у Києві почали використовувати новий метод лікування

“Світова медична спільнота безупинно шукала та продовжує шукати нові методи лікування хворих на COVID-19.

Китайські лікарі першими почали використовувати метод гіпербаричної оксигенації – барокамеру при гострому респіраторному дистрес-синдромі (ГРДС) – тобто, запальному ураженні легень, з інфільтрацією та зниженням вмісту кисню в крові.  Саме це і є класичною клінічною картиною хворого з COVID-19 при тяжкому перебігу хвороби. 

Ще на початку епідемії в Україні, і надходженні перших пацієнтів до Олександрівської клінічної лікарні м.Києва я натрапила на інтерв’ю завідувача відділенням інтенсивної терапії однієї з лікарень Нью-Йорка.

Він дуже емоційно вказував, що “такого вони ще не бачили, хоч і мають великий досвід лікування пневмоній”. Він говорив, що пацієнти скоріше нагадують хворих при висотній хворобі, ніж хворих на пневмонію. 

Доведено, що при коронавірусній пневмонії виникає тяжка гіпоксемія – парціальний тиск кисню в артеріальній крові (РаО2) становить менше 60 мм рт. ст., сатурація нижче 90%.

Китай та США почали практикувати використання барокамери для пацієнтів з COVID-19. У відкритому доступі є наукові статті про їх успішний досвід. Критерієм успішності є стабілізація стану хворого та не доведення до апарату штучної вентиляції легень, і тим паче ЕКМО. 

В ОКЛ м.Києва є барокамера гіпербаричної оксигенації і ми дуже довго зважували всі “за” і “проти”, вивчали наукові роботи іноземних лікарів. І сьогодні почали застосовувати таку методику”, – написала Антоненко.

Опубліковано Lyudmila Antonenko Вівторок, 5 травня 2020 р.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві загадково зникла 13-річна дівчинка.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також