Кличко звинуватив Богдана у маніпуляціях

Міський голова Києва Віталій Кличко звинуватив голову ОПУ Андрія Богдана у маніпуляціях з цифрами.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі. Йдеться про порівняння статистичних показників у двох містах – Прага (Чехія) та Київ (Україна), не на користь нашої столиці. Зокрема, Богдан порівнює розмір бюджету міста, середній дохід на людину, площу та населення.

Віталій Кличко вказує на те, що голова ОПУ занизив розмір бюджету Праги на півмільярда доларів, замовчав інформацію щодо того, що населення чеської столиці вдвічі менше за київське, а також приховав інформацію про те, що Прага має чимало так званих коштів на розвиток міста, які витрачає окрім запланованого бюджету. Крім того, керманич Києва вказує на те, що 5 років тому Київ був банкрутом — маючи бюджет 18 мільярдів гривень, а борги 25 мільярдів.  За словами Кличка, за ці роки бюджет міста збільшили бюджет міста більше, ніж втричі, а борг зменшився до 4 мільярдів гривень.

«Знаєте, скільки б ви не маніпулювали, годуючи громадян неправдою і порушуючи закони та Конституцію, невдовзі доведеться відповідати на питання «Де наша Чехія?» (якщо ви вибрали такий приклад для порівняння)», – відзначив міський голова Києва.

Пост мера набрав понад 4 тисячі переглядів та майже тисячу поширень, під ним – 456 коментарів, але думки розділились. Одні коментатори підтримують Кличка, інші – Богдана


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що мер Києва очікує на передачу Гостинного двору у власність громади.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також