Кличко впевнений, що корупції в Київраді немає

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв всіляко сприяти проведенню аудиту діяльності Київради, який розпочнеться 25-го вересня. Про це він заявив під час пресконференції за підсумками консультацій з головами депутатських фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання.

«Зараз розповсюджують чутки: корупція, Кличко корумпований! Я вас прошу – ми працюємо абсолютно відкрито. Понад сто людей було звільнено через корупцію. Документи відправлені до правоохоронних органів. Служба внутрішнього аудиту завжди працює», – наголосив очільник Києва.

Кличко повідомив, що до Державної аудиторської служби направлено офіційного листа.

«Щоб різних чуток не було, ми відправили офіційний лист в державну аудиторську службу: будь ласка, ми абсолютно відкриті, обіцяємо надати всі матеріали для цієї перевірки», – сказав київський міський голова.

Розпорядження про перевірку діяльності міського голови Києва Віталія Кличка підписано Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Перевірка почнеться 25 вересня і триватиме два тижні. До складу аудиторської комісії ввійдуть представники Генеральної прокуратури України, СБУ та інших органів влади.

Фото: kmr.gov.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Віталій Кличко закликав депутатів Київради не допустити хаосу в столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також