Київські підприємці вчитимуть ветеранів управляти дронами

Сьогодні в полі зору дронів більше 10 відсотків посівних площ країни

Безпілотні літальні апарати отримали поширення завдяки АТО та ситуації на Донбасі. Але у мирному житті їм щоразу дістається нова цікава роль в різних галузях виробництва. Цьому їх «навчають» два столичні бізнесмени: Валерій Яковенко і Февзі Аметов.

Цікаво, що до 2013 року обидва чоловіки не зналися в авіації. Валерій навчався в медінституті та мріяв стати хірургом, але після закінчення пішов працювати у страхову компанію, а далі у банківську сферу. Там він створював нові напрямки бізнесу і послуги.

А потім прийшов час дронів. Обидва чоловіки вивчали різні джерела, шукали повну інформацію про безпілотники, вчилися. Наразі в них підприємство, що оснащує китайські коптери (базові) оригінальним програмним забезпеченням, що розроблено ними для різних задач.

Основним напрямком діяльності та джерелом доходів компанії «Drone. UA» є сільське господарство. Апарати пристосовані під виконання різних завдань по збільшенню врожайності і захисту полів, дрони успішно використовують найбільші сільськогосподарські холдинги нашої країни, зокрема «Миронівський хлібопродукт», «Астарта».

Зараз бізнесмени хочуть організувати курс підготовки операторів, який буде корисним ветеранам. Хлопці, що пройшли АТО, можуть призвичаїтись до мирної праці, набути нову професію. Дрони наразі використовуються у геодезії, сільському господарстві і багатьох інших сферах. Тож чоловіки сподіваються, що вдасться спільно з Міністерством соціального захисту та Державною службою зайнятості створити двотижневий курс, який дасть змогу його випускникам при бажанні відкривати свою справу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також