Київська запашна кава: ТОП-8 від киян

Настав час приємних посиденьок за чашкою кави, адже Київ недарма вважають кавовим містом

  • EspressoHolic

Улюблена мікро-кав’ярня мешканців Подолу. Разом із кавою тут є круасани для перекусу, столики за якими можна навіть попрацювати, а також вбиральня. Еспрессо не залишає шансів вибрати інше місце для наступної перерви.

Де: Поділ, Хорива, 25/12.

Коли: з 8 до 21.

  • Blue Cup

Затишний інтер’єр із бірюзовими акцентами і ботанічно-анімалістичною тематикою оформлення. Невелике меню дозволить і перекусити, і вибрати щось незвичайне з кавової карти.

Де: Пушкінська, 5.

Коли: з 9 до 22.

  • Fair Finch

Те саме місце, де з порога кажуть, що справжній капучино живе не більше трьох хвилин. До кави тут ставляться з усією серйозністю і з радістю експериментують з новими смаками: наприклад осіннє меню включає гарбузову каву.

Де: Воздвиженська, 45-49.

Коли: з 10 до 21.

  • Кап & Кейк

Дуже затишне місце з незвичайним для Києва оглядом. Панорамні вікна відкривають у всій своїй красі Олімпійську площу. Смачна кава, какао і десерти.

Де: Червоноармійська, 57/3.

Коли: з 8 до 23.

  • First Point

Простора кав’ярня і тревел-шоп в одному флаконі. Смачно і корисно! Тут задовольнять смаки навіть найвибагливіших фанатів кави. Саме затишне місце, де можна скоротати час до кіносеансу в кінотеатрі «Жовтень»: він за два кроки.

Де: Ярославська, 14/20.

Коли: з 8-30 до 22.

  • Come and Stay

Дуже доброзичливе місце, де готують найкращу раф-каву в центрі. Відмінне місце розташування: в прохідному дворі між вулицею Шота Руставелі та Червоноармійською.

Де: Велика Васильківська, 23В.

Коли: з 8 до 23.

  • Black Mops Coffee point

Невелика кав’ярня прямо в приміщенні Бессарабського ринку.

Де: Бессарабська площа, 2.

Коли: з 8 до 21.

  • Пиріжкова Тітоньки Клари

Ця пиріжкова є прекрасним місцем, де можна випити велику склянку смачного капучино та ще й закусити це пиріжком з телятиною.

Де: Жилянська, 107.

Коли: з 8 до 20.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також