У Вишневому визволили сім’ю з ліфта (відео)

У Вишневому трьох осіб врятували із задушливої пастки: люди застрягли у ліфті. Про це повідомив ГФ “Департамент Охорони”.

Так, до чергової частини охорони громадського порядку надійшов виклик від місцевої жительки. Зазначалося, що через відключення світла дідуся, бабусю і дитину заблокувало в маленькому ліфті по вулиці Витянская, 1А. Там стало жарко та не було чим дихати.

У ВИШНЕВОМУ СІМ'Я З МАЛЕНЬКОЮ ДИТИНОЮ ЗАСТРЯГЛА В ЛІФТІ.

Нещодавно, до чергової частини ГФ « ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ», надійшов виклик, що через відключення світла, в одній з багатоповерхівок по вулиці Вітянській, 1А, в кабіні ліфта заблоковані люди. По прибуттю патрульних до місця події встановлено, що всередині перебувало троє, дідусь, бабуся, та маленька дитина. Плач дитини, паніка, замкнуте приміщення та відсутність свіжого повітря…. Не гаючи ані хвилини, патрульні взялися визволяти людей. Після декількох спроб ліфт все ж вдалося відчинити. Бійці громадського формування допомогли деблокувати двері та достати з кабіни людей.Постраждалі подякували патрульним за допомогу та небайдужість!

Опубліковано ГФ Департамент охорони Вівторок, 23 червня 2020 р.

Після декількох спроб патрульним вдалося відчинити ліфт. Бійці деблокувати двері та дістали з кабіни людей.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що у Фастові жінка “замінувала” нелегальне казино через програш сина.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також