Капремонт велотреку в Чабанах обійдеться в 3,39 млн гривень

Департамент регіонального розвитку і ЖКГ Київської обласної державної адміністрації (КОДА) уклав договір зі своїм постійним підрядником

Мова йде про ТОВ СК «ЕСЮ Україна», а договір уклали на капремонт велотреку в селі Чабани. За 3,39 млн гривень підрядник повинен буде зняти старе покриття, виправити профіль його основи (фундаменту) і укласти нове. Воно повинно складатися з 15 см із щебеню фракції 20-40 мм і 4 см з асфальтобетонних сумішей. Площа, яку займатиме новий асфальт, повинна буде скласти 4880 тис. кв. метрів.

Також проектно-кошторисна документація передбачає й облаштування нових водозбірних споруд. Гарантія на відремонтований об’єкт повинна скласти 10 років з дня здачі в експлуатацію.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, компанія ТОВ СК «ЕСЮ Україна» (Київ) було створено в 2016 році. Засновником є ​​Олександр Щепкін, а директором – Михайло Турак. Статутний фонд ТОВ складає 1 тис. гривень.

ТОВ «Будівельна компанія «ЕСЮ Україна» – незмінний підрядник Департаменту регіонального розвитку і ЖКГ КОДА. За час свого існування воно освоїло майже 123 млн гривень за 35 договорами. Всі вони укладені виключно з Департаментом житлово-комунального господарства КОДА. Ці роботи в основному пов’язані з капітальним і поточним ремонтом доріг у Київській області. Також компанія займалася ремонтом гуртожитку в Богуславі.

Навесні 2018 року стало відомо, що влада Київської області маєнамір витратити більше 700 млн гривень на розвиток фізкультури і спорту в області. Серед об’єктів. які планують реконструювати був і велотрек в селі Чабани. Крім того, в КОДА хочуть побудувати ряд спортивних об’єктів. Це будівництво легкоатлетичного манежу в смт Терезине, продовження будівництва велотреку в Білій Церкві. Також влада Київщини має намір надати фінансову підтримку фізкультурно-спортивним товариствам «Спартак», «Колос», «Динамо», «Україна» (загальна сума складає понад 9 млн гривень).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також