На Київщині з’явилася ще одна громада ПЦУ

Релігійна громада Парафії ікони Божої Матері «Неопалима Купина» Київської єпархії УПЦ КП в Боярці прийняла рішення про перехід в підпорядкування Православної Церкви України.

За клопотанням громади губернатор Бно-Айріян зареєстрував нову редакцію статуту парафії. Про це ми дізналася з розпорядження № 522 «Про реєстрацію нової редакції статуту релігійної громади», яке підписав голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян 9 вересня 2019 року.

«Зареєструвати нову редакцію Статуту релігійної організації «Релігійна громада Парафія ікони Божої Матері «Неопалима Купина» Київської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату міста Боярка Києво-Святошинського району Київської області», – йдеться в документі.

У розпорядженні зазначається, що перереєстрація пов’язана з внесенням змін і доповнень до статуту та перейменуванням парафії на «Релігійну громаду Парафію ікони Божої Матері «Неопалима купина» Київської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Боярка Києво-Святошинського району Київської області».

Керує парафією Олександр Григорович Колле. У переліку засновників – 11 фізичних осіб.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про перейменування Переяслава-Хмельницького.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також