Бандою крадіїв на Київщині керував лейтенант поліції

У Києво-Святошинському районі затримано ватажка злочинного угруповування, яке обкрадала будинки.

Про це повідомляє Національна поліція Київської області на своїй сторінці у соціальній мережі. Ним виявився 28-річний оперуповноважений, у званні лейтенанта поліції. Він був не лише керівником, але й організатором банди, яку зібрав з осіб, які раніше вже мали проблеми з законом. Саме правоохоронець обирав жертву, використовуючи оперативну інформацію. Також поліціянт готував знаряддя злочину та розробляв план пограбування. Крім того, оперуповноважений надавав злочинцям у користування свій власний автомобіль, завдяки чому вони могли  скоїти кілька крадіжок за ніч.

Силовик обирав жертви з-поміж тих, у кого вдома були не лише гроші, але й зброя. Так у селі Шпітьки, Києво-Святошинського району, із житла зловмисники викрали 4 одиниці зареєстрованої вогнепальної зброї, понад тисячу набоїв до неї, 16,5 тисяч доларів та 2 тисячі євро, дороге стрілецьке та тактичне спорядження. Під час обшуків у лідера злочинців були виявлені речі, які доказами скоєних злочинів.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що неповнолітню таращанку у лісі побив та згвалтував власний батько.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Тетяна

  Сумно, але не ново… Чому? Мабудь, кожен на це питання відповість сам…Можливо не перевірена інформація поширена. Можливо. Але чому так сумно? Віриш просто, або знаєш… Княжичі ще в памяті.

  Avatar for Прудникова Александра

  Николай

  Підтримую Тетяну ! Дійсно любі звістки де згадуються факти навіть позитивні про діяльність служби МВС України викликають сум і недовіру бо знаєш точно більшість епізодів перекручена і половина неправди ! У народа нема довіри зовсім до цієї структури ! Президент сліпий або ж йому не дають справжні хазяйни України довести до кінця свої обіцянки ! Як може Вищій каральний орган країни існувати у старому вигляді підкрасивши фасад старою краскою яка вже не держиться на його стінах і у народа нульова довіра до його роботи ? Пане президент недовіра це страшна хвороба ! Людина а ще й найвийщій чиновник країни повинен знати що ця хвороба недовіри швидко переходить на інших !

  В Тростянеці що на Сумщині також копи обікрали ювелірну.

Залиште коментар

Читайте також