Kiev Resto Week: після Лондону та Гонконгу

З 24 по 30 вересня в Києві відбудеться одна з найбільш значущих гастрономічних подій України – Kiev Resto Week

Слідом за Нью-Йорком, Лондоном і Гонконгом в Україні вдалося успішно втілити популярний західний формат ресторанних тижнів, які дають можливість познайомитися з гастрономічною культурою міста і спробувати страви з меню трендових і актуальних закладів. При цьому, за правилами Resto Week, кожен заклад пропонує фіксовану вартість сету, встановлену організаторами. Як правило, вартість страв у сеті в 2-3 рази нижче звичайної. Завдяки цьому ще більше людей можуть дозволити собі долучитися до ресторанного мистецтва.

Учасниками Resto Week стануть 20 обраних ресторанів Києва, які протягом тижня будуть подавати спеціально розроблене меню, що відображає концепцію кухні кожного закладу, за ціною 369 гривень. У цю вартість включено повноцінний обід або вечерю, який складається з антре (легкої закуски), основного блюда та алкогольного або безалкогольного напою.

Ресторани-учасники представлять найцікавіші позиції зі своїх меню. Наприклад, в рамках цього тижня гості зможуть спробувати рапани в вершковому соусі з сиром дорблю, телячі щічки том-ям з грушевим різотто, пікантну сальсу з яловичини в листі латуку, мус з фети з гранатовим соусом і зеленню, сіфуд, стейки і ще півсотні страв .

У кожному сеті гостям запропонують келих чистого віскі Singleton 12-, 15- або 18-ти річної витримки, або коктейль на його основі, а за ініціативи автомобільного партнера цього тижня AUDI Q8, в коктейльній карті сетів Resto Week представлені і безалкогольні напої на будь-який смак.

Україна стала частиною світової гастрокультури, і тепер стати гостем Kiev Resto Week може кожен в три простих кроки: вивчити пропозиції ресторанів-учасників на сайті заходу, зробити свій вибір, а, прийшовши до закладу, замовити вподобаний сет. Скористатися пропозицією можна протягом тижня необмежену кількість разів, як і роблять досвідчені гастролюбителі, встигаючи побувати за час проведення Resto Week практично у всіх ресторанах-учасниках події.

Однак, варто зазначити, що пропозиція не діє ввечері в п’ятницю і суботу 28 і 29 вересня.

Ознайомитися з сетами-пропозиціями всіх ресторанів можна на сайті: restoweek.com.ua.

Протягом цілого тижня у киян і гостей столиці буде відмінний привід зібрати сімейні обіди або організувати зустрічі з друзями в популярних ресторанах, а також познайомитися з кращими кулінарними традиціями Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також