Васильківчани переймали аграрний досвід Німеччини

Змістовну та корисну фахову поїздку мав начальник відділу агропромислового розвитку Васильківської РДА Віктор Веремейчик.

Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Поїздка, що була організована Німецько-українським агрополітичним діалогом на тему: «Управлінські структури та реформи Німеччини в галузі сільського господарства», відбулась с 8 по 12 жовтня.

Перший день був присвячений візиту до Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини. У цей день, також відвідали Берлінську школу економіки та права, яка є найбільшим університетом в Німеччині з підготовки управлінців.

Другий день був присвячений ознайомленню із структурою та функціями Міністерства охорони навколишнього середовища та сільського господарства Саксонії у м.Дрездені. Також, проведено робочу зустріч із керівником консалтингової компанії IAK AGRAR CONSULTING GMBH у м.Лейпцігу.

Наступного дня васильківчани побували у Галле, Гальберштадт та Брауншвайг, у цих населених пунктах розміщуються наукові установи, які беруть участь у розвитку сільського господарства Німеччини. І наприкінці відвідали BVVG – ТОВ з реалізації та управління землею у м.Берліні.

«Ми з задоволенням переймаємо досвід та ділимось своїми здобутками, адже наша благодатна українська земля в поєднанні з новітніми технологіями та правильним впровадженням їх, виведе нашу країну на перші позиції в агропромисловому розвитку», – наголосив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також