Карантин у Києві: малолітні діти без нагляду підпалили квартиру

У Києві двоє неповнолітніх дітей, яких батьки залишили вдома одних, вчинили у квартирі пожежу.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва на своєму телеграм-каналі. Дорослі залишили вдома шестирічного хлопчика та дворічну дівчинку. Батьки не мали змоги відвести їх до дитячого садочку, бо у Києві відучора було оголошено карантин через епідемію нового коронавірусу. Вочевидь, діти грались сірниками та підпалили шпалери, а після цього зайнялась вся оселя.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Про те, що з вікон однієї квартири у багатоповерхівці на вулиці Борщагівській валить густий чорний дим, пожежникам повідомили сусіди. Мешканців під’їзду, в якому було загоряння, евакуювали. Тим часом, вогнеборці дістались епіцентру пожежі. На щастя, трагедії вдалось запобігти. Після того, як густий дим заполонив квартиру, діти вибігли з приміщення та постукали до сусідів. Лікарі оглянули дітлахів, їхній стан задовільний та в шпиталізації не виникло необхідності.

«Відповідно до чинного законодавства, якщо з дитиною, яка молодше 14 років, що-небудь трапиться або вона здійснить будь-яке правопорушення, то за її дії будуть відповідати батьки», – нагадує Патрульна поліція Києва.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що київська поліція надала батькам рекомендації у зв’язку з карантином.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також