Юрист з Києва повернув собі викрадену автівку, на якій чомусь їздили правоохоронці у Харкові

Київський юрист нарешті повернув викрадену машину, на якій їздили харківські поліцейські. За словами чоловіка, знову сісти за кермо свого транспортного засобу у столиці йому вдалося лише завдяки розголосу у соцмережах.

Про це Максим Шкварко написав на своїй сторінці в Facebook. Нагадаємо, інцидент стався ще влітку. Тоді правоохоронці пообіцяли чоловікові повернути іномарку за лічені дні, однак цього не сталося. Завдяки друзям і знайомим Максиму Шкварко вдалося з’ясувати, що його автомобіль знаходиться в Харкові.

Приїхавши до міста, чоловік дізнався, що на його транспортному засобі їздять двоє братів, які є співробітниками одного з місцевих відділів поліції. Юрист звернувся до силовиків – і двох правоохоронців відсторонили від посад, а пізніше звільнили.

Вчора Максим Шкварко на своїй сторінці в Facebook опублікував фото, на якому він сидить за кермом Mazda, і написав, що йому вдалося повернути свою машину.

«На своєму прикладі я показав, що можна боротися з гнилою правоохоронною системою і бандитами! Можна не тільки боротися, але й перемагати їх! Хочу вам всім сказати, що тільки величезний розголос дає результат! Цей розголос зробили всі ми», – написав чоловік.

Також Шкварко подякував усім, хто поширював його публікації про викрадення.

Раніше «Столичний регіон» писав про спалену автівку у столиці. Її власником був відомий громадський діяч.  

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Федір

    А чому тільки звільнили? А притягти їх до кримінальної відповідальності?

Залиште коментар

Читайте також