Як безкоштовно прикрасити квартиру до Нового року? (ІДЕЇ)

Задля того, що потрапити в новорічну казку, необхідно розпочати з перевтілення власного дому в Києві.

Прикрашати квартиру у 2019 році необхідно з натуральних матеріалів: дерева, сіна, каміння, металу. Кольорами прийдешнього року стануть: червоний, золотий, зелений, білий.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Різдвяний плетений вінок

Дім варто розпочинати прикрашати з порогу. Різдвяний вінок стане ідеальним варіантом для вхідних дверей. Він може бути із соснових гілок, соломи або інших декоративних матеріалів. Цей вінок слугуватиме не лише прикрасою дому, а й його оберегом.

Сімейні фотографії

Що може краще прикрасити дім за атмосферні сімейні фото? Дістаньте свої улюблені фотографії із сімейного архіву та розмістіть у рамки або просто розкладіть на столах. Сімейні посмішки та атмосфера тепла стануть кращими новорічними прикрасами та зігріватимуть вас у холодні зимові вечори.

Малюнки на вікнах

Допоможіть морозам розмалювати вікна. Придбайте трафарети і спеціальні фарби та створіть новорічні малюнки на вікнах. Це можуть бути як звичайні сніжинки, так і справжні Дід Мороз зі Снігуркою.

Прикраси із шишок

З пофарбованих у золотистий колір шишок можна створити хенд-мейд гирлянду або просто розмістити їх на різних поверхнях в квартирі, додаючи їй новорічного настрою.

Яскраві серветки та скатертина

Придбайте цьогоріч не стандартні білі серветки, а з новорічним принтом. Вони додадуть вашим гостям за столом ще більше посмішок, а вашому дому — щастя.

Яскраві вогники

Яке ж свято без вогників? Святкова гірлянда може у святкові дні прикрашати не лише ялинку, а й цілий будинок. Вогники можна розкласти на столі, приклеїти на вікна та закріпити на стіну.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про ідеальні місця для новорічного селфі.

Новини Києва та Київщини в твоєму телефоні. Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також