У Києві Станіслав Боклан розповів про номінацію на «Оскар»

Фільми за участі київського актора Станіслава Боклана вже двічі номінували на «Оскар», чи буде третій раз?

Станіслав Боклан – один із найупізнаваніших українських акторів театру й кіно, що вражає своїм вмінням вживатись в ролі та наполегливістю. Нещодавно актор спробував себе у ролі ведучого прямого ефіру на шоу «Танці з зірками», де вразив своїм професіоналізмом. Станіслав Боклан також захоплює прихильників своїм почуттям гумору, яке яскраво демонструє у кріслі «Ліги сміху».

Нещодавно на екрани вийшов новий комедійний серіал «Папік», за участі актора та виробництва студії «Квартал 95». Головний герой серіалу пожилий чоловік, що вирішив кардинально змінити своє життя.

В інтерв’ю телеканалу «1+1» Станіслав відповів на питання, щодо отримання статуетки «Оскар». Актор розповів, що після «Поводиря» та «Межі», що номінувались на премію, буде й третя номінація, яка, можливо, принесе статуетку.

Однак, актор зауважив, що отримання статуетки нічого не означає, адже після неї гонорар актора залишається незмінним і всім байдуже, у кого вона є.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про Дмитра Комарова, що розповів про реальність людей із інвалідністю у столиці (ФОТО).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також