«Пандуси «для галочки», а не для людей» – Дмитро Комаров розповів про реальність людей із інвалідністю у столиці (ФОТО)

Мандрівник та засновник #чашка кави Дмитро Комаров у Міжнародний день людей з інвалідністю розповів про різницю їх виживання у Києві та повноцінного життя в інших розвинених країнах.

Дмитро Комаров – український успішний журналіст, мандрівник, автор та ведучий програми «Світ навиворіт». З 2019 року в шлюбі з Олександрою Кучеренко. Дмитро відомий суспільству не лише своєю медійною діяльністю, а й благодійністю, його проєкт #чашка кави – вже допоміг не одній дитини отримати шанс на нормальне життя. 

У Міжнародний день людей з інвалідністю мандрівник вирішив поділитись з підписниками реальністю проживання людей з інвалідністю в столиці.

Facebook Дмитра Комарова

Дмитро розповів, що в Японії та інших розвинених країнах люди мають можливість самостійно пересуватись на інвалідних візках та відчувати себе повноцінним членом суспільства. В переходах там є ліфти та підіймачі для візків. У транспорт можна заїхати самостійно, всюди є пандуси. В той час, як в Україні самостійно пересуватись практично неможливо, а пандуси у нас не для людей, а «для галочки». Телеведучий наголошує, що по пандусах в столиці може спуститись хіба що спортсмен-екстремал в захисному костюмі.

Facebook Дмитра Комарова

Комаров розповів, що у Києві проблеми не лише з громадськими місцями та транспортом, а й зі звичайними тротуарами та входами до під’їздів будинків.

Facebook Дмитра Комарова

«Горе може торкнутись кожного!» – наголошує благодійник. Тому варто зробити все від себе залежне, щоб люди на візках почували себе комфортно. Наприклад, розпочати з того, що говорити лише «люди з інвалідністю», а не «інваліди» або «люди з обмеженими можливостями. Держава у свою чергу повинна організувати необхідну інфраструктуру для них. А ми в цей час не повинні відвертати голову від людей на візку, а щоразу пропонувати свою допомогу – це і стане виявом європейської культури в суспільстві.

Facebook Дмитра Комарова

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Дмитро Комаров залишив експедицію та повернувся заради коханої дружини до Києва (ФОТО).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також