Розсекречено ім’я незнайомця, що палко обіймав розкішні форми alyona alyona на M1 Music Awards у Києві (ФОТО)

Реперка alyona alyona на червоній доріжці премії у Києві з’явилась в спокусливій прозорій сукні та палким чоловіком поруч.

На п’яту церемонію нагородження переможців премії M1 Music Awards зібрались найталановитіші представники українського шоу-бізнесу. MONATIK, NK, «Время и Стекло» та багато інших, що цього вечора вражали своїми образами та дивовижним вокалом.

Співачка alyona alyona на червоній доріжці здивувала епатажною прозорою сукнею червоного відтінку, на чорний боді, що підкреслила тему боді позитиву в Україні. 

Пресслужба alyona alyona

«Таке вбрання демонструє, що ми такі які є, будь-яке тіло є привабливим і красивим», – наголосила реперка.

Зірка з’явилась не лише в яскравій сукні, а й вразила своїм супутником поруч. В червоному, прозорому комбінезоні поруч зі співачкою був блогер Віктор Зуб.

Пресслужба alyona alyona

Чоловік ідеально довершив зірковий образ та створив симбіоз вдалих позувань для фотографів. Зуб схожий з alyona alyona не лише вибором костюму, а й життєвою позицією боді позитиву та життєвої відкритості. Хоч офіційного визнання стосунків ще не було, прихильники впевнені, що пара зустрічається. 

Instagram.com/viktorzub

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що «Все ж таки вони разом!»: Дан Балан та Тіна Кароль на M1 Music Awards ( ВІДЕО).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також