«Він не відчуває в ньому конкурента» – Тіна Кароль про ставлення сина до їх стосунків з Даном Баланом у Києві

Дан Балан і Тіна Кароль– пара, що інтригувала своїм кокетством на шоу «Голос країни». Співачка розповіла як син реагував на цю романтичну історію.

Тіна Кароль – українська співачка, телеведуча «Танці з зірками» та одна з суддів шоу «Голос країни». З 2008 до 2013 року зірка була в шлюбі з успішним продюсером Євгенієм Огиром, їх шлюб був прикладом для наслідування, здавалось, співачка літає від щастя. Саме в такій атмосфері в подружжя народився син Веніамін. 

На жаль, їх щастя тривало недовго, в 2013 році Євгеній помер від раку шлунку, а Тіна більше не афішувала на публіку жодних стосунків та присвячувала музику лише одному – тому, кого вже ніколи не буде поруч.

Все змінилось, коли в 9 сезоні «Голосу країни» суддівське крісло поруч з Кароль зайняв молдавський легендарний співак – Дан Балан. Харизматичний виконавець одразу закохав в себе армію прихильний та почав дуже галантно ставитись й до співачки. Глядачі з перших блискавок між ними та ендорфінів в повітрі помітили їх дитяче кокетство.

Чи були ці стосунки реальність, а чи лише телевізійною грою – достеменно невідомо. Однак, їх спільний виступ на «Танці з зірками» під пісню «Домой», вразив фанатів своєю непідкупною ніжністю та щирістю у поглядах.

Тіна Кароль розповіла, що її син Веніамін спостерігав весь сезон, однак не аналізув їх кокетство.

«Звісно, він відчуває енергію. Але випадків, що змушували б його соромитись не було. Я слідкую, щоб син в усьому пишався мною» – підкреслила артистка.

Кароль також розповіла, що історія з Даном Баланом та їх можливими стосунками пройшла повз нього. Він знає про нього, бачив його на «Голосі країни», але вони не знайомі.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, до жуті красиві NK, Наталя Могилевська, Анатолій Анатоліч та інші зірки на «Ночі химер» у Києві

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також