Поліграф ШарікOFF випустив кліп разом з MONATIK в Києві: фанати шоковані (ВІДЕО)

В Києві Серьога aka Поліграф ШарікOFF презентував кліп з MONATIK, однак артист в ньому так і не з’явився.

Перша зустріч артистів відбулась ще на етапі відборів до пісенного шоу «Х- фактор», де Серьога виступав суддею, а MONATIK(тоді ще просто Дмитро) прийшов як учасник. Серьога був один із найсуворіших суддів, тому невпевнений, на той момент, вокал Дмитра та його образ йому не прийшов до смаку. Суддя був суворим сказавши, що сяяти Дмитро більше не буде. Здавалось, що артисту варто було забути про проходження далі, однак саме «так» від Серьоги пропустило його далі в шоу.

Цей конфлікт довго розпалювався журналістами, після того як MONATIK досягнув вершин, а Серьога втратив свій пік популярності. Особливого ажіотажу ця давня історія набула, коли Поліграф ШарікOFF оголосив, що прийме участь в шоу «Танці з зірками», яке мав судити MONATIK. Однак, цієї фатальної зустрічі так і не трапилось, адже Дмитро був у грандіозному турі та відмовився від суддівства на даному етапі. Їх зустріч відбулась вже після вильоту Поліграфа з шоу, зустрівшись на сцені, артисти дали зрозуміти, що конфлікт – не більше ніж журналістська вигадка. Артисти навіть дружньо обійнялись, а Поліграф взяв з MONATIKа слово заспівати дуетом.

Час минав, а дуету так і не відбувалось. І от нещодавно на своїй сторінці в Instagram реп зірка оголосила прем’єру довгоочікуваного дуету та виставила фото зі знімань кліпу, на якому два артиста разом.

instagram

25 листопада Поліграф ШарікOFF офіційно розмістив кліп на YouTube під назвою «Миллион просмотров за день».

YouTube

Однак, уважні прихильники помітили, що у кліпі знявся зовсім не MONATIK, а схожий на нього мужчина. 

От так відбулась прем’єра кліпа з MONATIKом без його участі.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про «В хаті МА»: зірка з Баришівки Alyona Alyona випустила вже другий альбом

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також