«Х-фактор» в Києві без Данилка: що сталось з суддею шоу?

Один із найсуворіших судей шоу «Х-фактор» в Києві Андрій Данилко не витримав психологічного тиску на пісенному шоу та відмовився від подальшої участі.

Під час ефіру, в якому кожен суддя мав визначити учасників, що пройдуть до прямих ефірів відбулось те, чого не міг передбачити ніхто. Після виходу учасників категорії «Гурти», Андрій Данилко настільки розхвилювався, що не зміг стримати навіть сліз. Суддя взяв довгу паузу, що сприйнялась спочатку як інтрига, але зібратись артист так і не зміг.

Андрій Данилко, що довгий час ховав своє обличчя за яскравим образом Верки Сердючки, почав хвилююче розповідати учасникам про власну душевну порожнечу та те, що як сильно йому би не хотілось одягнути щось яскраве на ефіри – колір, що відповідає його внутрішньому стану – чорний, у всьому решта він для себе безглуздий.

Суддя повідомив, що учасникам шоу буде краще, якщо він припинить свою участь, а для них знайдуть того, хто дійсно може їм допомогти досягнути висот у шоу-бізнесі. Йому ж подобаються всі учасники категорії і він не може визначитись. Після цього діалогу Данилко залишив павільйон, а прослухування перенеслось.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що оголошено переможця шоу «Танці з зірками» у Києві (ФОТО)

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також