Фінал відомий! Вікторія Булітко про «Танці з зірками» у Києві

Фіналістка шоу «Танці з зірками» в Києві – Вікторія Булітко розповіла виданню apostrophe, що навіть якщо їх пара отримає глядацьку першість то судді не віддадуть їм кубок переможців.

До грандіозного фіналу шоу пройшли три пари: Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар, Анна Різатдінова та Олександр Прохоров, Ксенія Мішина та Кот Євгеній. І якщо пари олімпійської призерки та зірки «Кріпосної» з самого початку шоу були суддівськими фаворитами, пара актриси «Дизель-шоу» завжди була на дні турнірної таблиці, однак завдяки глядацьким симпатіям, пройшла до фіналу.

Вікторія щиро зізналась, що не є танцівницею та не претендує на звання чемпіона, але їх танці душевні та відверті, тому подобаються глядачам. На відміну від решти зірок шоу, Булітко не залишала своєї творчої діяльності та поєднувала гастролі з репетиціями, її партнер Дмитро Дікусар їздив разом з нею по всій Україні, репетируючи ночами та у перервах між шоу.

1plus1.ua

Звісно, потрапити в фінал Вікторія та Дмитро були раді, однак знають, що перемогти в шоу їм не вдасться.

«Навіть якщо глядач проголосує за нас максимально, нам не дадуть перше місце, тому що у нас будуть найнижчі оцінки» – стверджує актриса.

1plus1.ua

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Ілона Гвоздьова розкритикувала Володимира Остапчука та звинуватила в поразці на «Танці з зірками» в Києві

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також