Катерина Кухар скаржиться на швидкий ритм життя у Києві

Опублікувавши нічне фото за кермом в Instagram, Катерина Кухар розповідає, як їй живеться у швидкому ритмі Києва та про необхідність додаткових годин у добі.

Прима-балерина зараз на вершині своєї популярності: суддівство в шоу «Танці з зірками» та пізні ефіри, всеукраїнські балетні прем’єри, різноманітні інтерв’ю та фотозйомки. Графік на стільки щільний, що день балерини розписаний буквально по годинах, тож від зайвих годин у добі вона б точно не відмовилась. Зірка поділилась з підписниками, що останнім часом, сідаючи за кермо автомобіля, помічає на годиннику лише 01:00  та нічні краєвиди.

Кухар також розповіла про чарівну кнопку stop, яку їй часом хочеться натиснути, взяти за руку свого коханого чоловіка та разом полетіти туди, де тепло та сонячно. Однак, з таким графіком, поки цей задум доводиться відкладати до «довгого ящику» та марити про нього в наступному житті.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Ілона Гвоздьова розкритикувала Володимира Остапчука та звинуватила його в поразці на «Танці з зірками» в Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також