До Дня перелітних птахів в місті розвісили 250 шпаківень та десятки годівниць

До всесвітнього Дня мігруючих птахів в Києві провели ряд заходів з метою підвищення обізнаності широкої громадськості.

Йшлося у першу чергу про необхідність прийняття невідкладних заходів з охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього проживання.

Зокрема, як повідомляє прес-служба «Київзеленбуду», в лісопаркових господарствах розвісили більш як 250 шпаківень, встановили інформаційні стенди, прибрали лісові насадження від сміття, а також провели в школі відкритий урок на природоохоронну тематику і розвісили десятки годівниць.

«Щорічно велика кількість мігруючих видів птахів долає величезні відстані, адже вони перетинають моря та океани, пререлітають гори та пустелі. Кожна така подорож є грою на виживання. Охороняючи їх, ми робимо внесок у збереження біологічного різноманіття. Останнім часом чисельність мігруючих птахів, які здійснюють перельоти між Африкою, Близьким Сходом та Європою, значно зменшилася. Святкування цього дня дає можливість кожному внести свій вклад у зменшення загроз для птахів і для їх захисту», – йдеться в повідомленні.

Довідка: Всесвітній День мігруючих птахів з’явився не так давно – лише у 2006 році. Головна мета – створити умови для збереження афро-азіатських мігруючих водно-болотних птахів. У співпраці з Конвенцією про збереження мігруючих видів тварин така масштабна та навіть глобальна інформаційно-освітня кампанія буде спрямована на створення сприятливих умов для мігруючих птахів та середовища їх проживання в усьому світі.


  «Столичний регіон» також розповідав про GOLDenFest, який розпочався днями у Славутичі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також