«День народження» Андріївського узвозу відсвяткують у неділю

У цьому році вперше святкуватимуть «день народження» Андріївського узвозу у Києві. Заходи відбудуться 9 вересня, з 10 ранку по 10 вечора.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації. Учасниками свята стануть кращі митці, що пов’язують своє життя і творчість із Андріївським узвозом – Олег Скрипка, Богдан Струтинський, Анжеліка Рудницька, молоді талановиті художники та музиканти. Музичне оформлення свята буде неочікуваним і незвичним: на одну велику музичну сцену перетвориться весь Андріївський узвіз. «Живі» мелодії лунатимуть навіть із балконів старовинних будинків. Заплановано чимало унікальних екскурсій, одна з яких (вперше!) за QR-кодом, коли за допомогою телефону кожен зможе отримати енциклопедичні знання про різні пам’ятки.

Оживуть і всім відомі персонажі – Голохвастов і Проня Прокопівна. А для дітей цілий день працюватиме окрема локація, де виступатимуть театральні колективи, триватимуть розважальні та повчальні події тощо. Також відбудеться музичний марафон на підтримку онкохворої дитини. Участь у ньому візьмуть українські музичні групи, які прагнуть привернути увагу до цього важливого питання та своєю творчістю допомогти зібрати гроші на лікування. Артисти виступатимуть на сцені нон-стоп.

«Це буде кінематографічний, містичний, гастрономічний, модний, дитячий, ярмарковий і надзвичайно захоплюючий Андріївський узвіз. Тому сподіваємось, що це свято стане щорічною важливою подією у житті нашого міста», – зазначила директор Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також