Де в Києві випити найкращої в Європі кави?

Де саме в Києві можна випити найкращої в Європі кави, в Міжнародний день кави – 1 жовтня – розповіла її поціновувачка Еліна Слободянюк на своїй сторінці в Facebook.

Лише в зоні Хрещатика можна назвати десять таких місць, запевняє Еліна. І наводить докази того, що  КИЇВ – ЄВРОПЕЙСЬКА СТОЛИЦЯ КАВИ.

«Чи знаєте ви, що київська кав’ярня увійшла в ТОП–30 кращих кафе світу?! Йдеться про One Love coffee. На Хрещатику цей бренд має дві локації: в Пінчук Арт Центрі на найвищому  поверсі (рекомендую за види на місто з вікон) і на шостому поверсі фудкорту ЦУМу.

У тому ж будинку, що й Пінчук Арт Центр, нещодавно відкрилося нове місце – Такаva. Там приваблює не так кава, як інтер’єр. 

Випити дійсно достойної кави та підзарядити телефон можна на другому поверсі магазину «Цитрус» (біля Бессарабського ринку поруч з Roshen). Кав’ярня називається 1900. 

На початку року відкрилося кафе The Journalist. Назва невипадкова, адже знаходиться воно на першому поверсі будівлі Національної спілки журналістів України.

Одне з перших місць з пристойною кавою на початку 2010-х з’явилося в Києві за адресою: вул. Прорізна, 5. Точка вже змінила кілька назв, але якість кави тут залишається незмінною.

Якщо вам хочеться одночасно випити кави й пройтися, в нагоді стануть дві точки Сoffelat: у першому та другому Глобусах, під Майданом Незалежності. Для повсякденної кави – пристойний рівень та гарна програма лояльності. 

Найстарша достойна кав’ярня у центрі – Kaffa – відкрилася у провулку Шевченка ще у 1998-му році й досі вражає своїм інтер’єром. Там варто спробувати корисну для шлунку каву з кардамоном.

А буквально напроти чи не найновіша міська точка – CUBA coffee. 

У двох кроках від Майдана на Софійській можна посидіти за філіжанкою гарної кави у One Little Coffee.

Завершити огляд кафе на Хрещатику і наближених до нього місцях варто кав’ярнею-ростерією «Coffee Laboratory» на Михайлівській. Тут варять каву виключно на сортах Speciality. Особливо варто спробувати напій на легендарному сорті Кабе Верде.

Раніше «Столичний регіон» розповідав про ТОП-5 унікальних марок морозива Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також